Gizlilik ve Güvenlik Politikası Yazdır

  • 62

Gizlilik Politikası


Herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmadan Veri Ağı websitesi üzerinde gezebilir ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bilgi isteme işlemi sadece sipariş sırasındaki üyelik aşamasında yapılmaktadır.

Veri Ağı, müşterilerinden aldığı her bilgiyi saklamayı ve yasal bir zorunluluk olmadıkça paylaşmamayı taahüt eder.

Veri Ağı'na ilettiğiniz bilgiler sadece amacına yönelik olarak kullanılacaktır (örneğin: TC Kimlik Numarası ile fatura kesilmesi, çeşitli durumlarda SMS gönderilmesi vb.)

Veri Ağı'na ilettiğiniz tüm bilgiler (TC Kimlik Numarası, e-posta, telefon numarası vb.) sunucularımızda mümkün olan en yüksek güvenlik önlemleriyle saklanmaktadır. Yine de oluşabilecek herhangi bir hack vb. durumunda Veri Ağı'nın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.


Güvenlik Politikası


Sistemimizde, bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen durumlarda kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek amacıyla çeşitli güvenlik önlemleri kullanılmaktadır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz 256 Bit SSL (güvenlik) sertifikası ile şifreli olarak doğrudan ilgili bankanın/ödeme altyapı sağlayıcısının sistemlerine iletilir. Sistemimizde hiçbir kredi kartı bilgisi kesinlikle saklanmamaktadır.

Sistemlerimiz dünyaca ünlü CentOS işletim sistemi üzerine kurulmuştur, PHP programlama dili ve MySQL veritabanı ile hizmet vermektedir. En son güncellemeler ve alınabilecek en yüksek güvenlik önlemleri tarafımızca düzenli olarak yapılmaktadır.

 

Sistemlerimizde bulunan üye hesabınızı info@veriagi.com adresi ile iletişime geçerek yasal mevzuatlar gereği saklanması gereken bilgiler haricinde sildirebilirsiniz.


Bu cevap yeterince yardımcı oldu mu?

<< Geri